ELECTROLUX ULTRA SILENCER ZEN SERİSİ ile SESSİZ TEMİZLİK

ELECTROLUX ULTRA SILENCER ZEN SERİSİ 
SESSİZ TEMİZLİK

Sevgili anneler, bu yazım sizi çok yakından ilgilendiriyor. Genel olarak bu durum babalar için de önemli tabii. Artık erkekler de eşlerine çok yardımcı oluyor değil mi? Özellikle çocuk sahibi olduktan sonra.
sam_57801


Tüm anneler için, çocuklar uyuyorken rahat rahat temizlik yapmak büyük lüks. Aman uyanacak derdi yok. Rahat rahat işlerimizi yapabiliriz. Ben özellikle kızım Mira öğle uykusunda iken stres olmadan yapıyorum ev işlerimi.
Electrolux’ün gerçekleştirdiği ankete göre katılımcıların % 36’sı temizlik yaparken en rahatsız oldukları konunun elektrikli süpürgenin sesi olduğunu belirtmiş. Ben de katılıyorum. Hem benim için hem çocuklar için de rahatsız edici bir ses. Artık sessiz süpürüyorum, kızlarımın da hemen dikkatini çekti çok sevindiler. Ben evi süpürürken rahatsız olmadan evcilik oynayabiliyorlar.
sam_57831

Eminim herkesin aklında takılan bir soru var. Sessiz çalışan elektrikli süpürgelerin performansının düşük olacağına dair efsane, Electrolux UltraSilencer ZEN ile tarihe karışıyor. Sadece 58 dB ses seviyesi ile dünyanın en sessiz elektrikli süpürgesi olan UltraSilencer ZEN, yenilikçi özellikleriyle tamamen sessiz bir süpürme hayalini gerçeğe dönüştürürken, temizliğin kalitesinden de ödün vermiyor.
1460547259_us_zen_animal_6
 
 
Dünyanın en sessiz elektrikli süpürgesi
Electrolux UltraSilencer ZEN, sadece 58 dB ses seviyesi ile dünyanın en sessiz elektrikli süpürgesi olarak karşımıza çıkıyor. UltraSilencer ZEN’in ağız kısmı da halıya temasta daha az gürültü sağlamak üzere kanallarla geliştirildi. Hava kanalının aerodinamik tasarımı ve pürüzsüz iç profili de istenmeyen sesi azaltmaya yardımcı oluyor. Normalden daha yüksek fırça boyu ise sert zeminde daha az gürültü çıkarıyor.
UltraSilencer ZEN, güçlendirilmiş motoru, yenilikçi hortumu, geliştirilmiş ağız kısmı ve son teknolojiyle donatılmış yalıtım materyalleriyle kullanıcıların daha sessiz süpürme ihtiyacını tam anlamıyla karşılıyor. 

Genel görünümü için aşağıdaki videoyu sizin için ekliyorum..

 

ALLERGY PLUS FİLTRE SİSTEMİ
Ayrıca benim Zen serisini tercih etmemdeki tek sebep sessiz olması değil. Genel olarak artan alerjik rahatsızlıklardan dolayı, çoğu kişinin de bu sorunu olduğunu biliyorum. Evi süpürürken sürekli hapşırmak, beni çok yoruyordu. Kızlarım da aynı olmaya başladıklarında ”buna bir çare  bulmalıyım” dedim. Electrolux bunu da düşünmüş. Allergy Plus filtre sistemi ile süpürgede bulunan hava temizleyiciler A sınıfı mükemmel bir temizlik sunuyor.
Electrolux UltraSilencer ZEN ürün kategorisinde 58 dB ses seviyesi sunan ZUSDELUX58, ZUSANI58TR, ZUSALLER58 modelleri bulunuyor ve metalik gri, mavi ve beyaz renk alternatiflerinden oluşuyor. 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir