DİMES HEROES

Yüzde 100 Kendin Ol
İçindeki Süper Gücü Harekete Geçir

“Her çocuk annesi için bir süper kahramandır”

Kızlarım ile beraber Forum İstanbul’da dolaşırken Dimes‘in etkinlik alanını gördük ve kızlarım sordu ”Anne prensesler de süper kahraman olabilir mi?” Sonra kendimizi etkinlik alanında kostüm giyerken bulduk.

14712354_948435541929306_345627305483173888_n

 

Etkinlik alanı minik kahramanlar için keyifle düzenlenmişti.Kostümlerimizi giyip sahnede kendimizi süper kahraman gibi hissettik.Süper kahramanların resimlerini boyadık.Kızlar kahraman sembollerinin olduğu simli dövmeler ile çok mutlu oldular.Prenseslerin sim gücü olabilirmiş.

 

SAMSUNG CSC

Etkinlik alanında okuduğum bilgiler, kutu meyve sularına olan düşüncelerimi değiştirdi.Her anne artık çok bilinçli.Çocuklar için en doğal olanını tercih ediyoruz.

DİMES’in yüzde 100 meyve içeren, şeker ilavesiz meyve suyu ürünleri, okul kantinlerinde öğrencilere sunuluyor olması, annneler için çok önemli.

Okul kantinlerinde tüketime uygun görülen DİMES Heroes ürünleri, annelerin süper kahramanları çocuklar için üretildi.Milli Eğitim Bakanlığı’nın okul kantinlerinde satışa uygun ürünler ile ilgili genelgesinin tüm gereklerini yerine getiren DİMES Heroes %100 serisi meyve suları, ilave şeker, renklendirici, tatlandırıcı katkı maddeleri ya da koruyucu maddeler de içermiyor.

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Ambalajlarında dünyaca ünlü Justice League karakterleri Superman, Batman, Green Lantern ve Flash’ın yer aldığı DİMES Heroes %100 serisi ürünler için DİMES ve DC Comics arasında uzun soluklu bir işbirliği kurgulandı. Bu kapsamda DİMES, lisanslı ürünler, oyuncaklar, aksesuarlar için çekilişler de gerçekleştirecek.Etkinlikler devam ediyor…

SAMSUNG CSC

DİMES, ‘İçinde saklı kendi süper gücünü bulman için, yüzde 100 kendin olman yeterli.Bu kahramanları, kendi içindeki yetenekleri, yüzde 100 kendisi olmayı başararak açığa çıkaran çocuklarla özdeşleştiriyoruz. Böylece, meyvenin içinde saklı olan gücü faydaya dönüştüren ürünlerimizin, yeni nesil genç tüketicilerimizle arkadaşlığını daha da kuvvetlendirmeyi hedefliyoruz’ diyor.

Comments

  1. emine kanak says:

    prenseslerde süper kahraman olabilir tabi ki 🙂 dimes benim de güvendiğim bir marka ama okullarda da izinli olması daha da güvenimi artırdı markaya 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir