Tarçın Events Anne-Çocuk Etkinliği

TARÇIN EVENTS

Sevgili Fatma Samsa Yılmaz’ın kurucusu olduğu Tarçın events tarafından Bayrampaşa da bulunan Wish More otelde düzenlenen anne çocuk etkinliğine katıldım.Hem anneler hem çocuklar çok eğlendi.

WİSH MORE HOTEL ;Tarihi Yarımada ve Bakırköy gibi İstanbul’un sembol bölgelerine, CNREXPO Fuar Merkezi ve hızlı ulaşım imkanı bulunan Wish More Hotel İstanbul,ayrıca şehrin en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alan Forum İstanbul’un yanı başında yer alıyor.

 

Parti süslemelerini letsgopartee  duzenledi.Çocuklar tarafından da çok sevilen,eğlenceli renkli bir süslemeydi.Şekerlemeli süslü kekler nefisdemet  tarafından gönderilmiş.Hepsi çok lezzetliydi.Kurabiyelerimiz içinde seçil ezel e çok teşekkürler.hepsi ayrı ayrı incelikle hazırlanmış.Çocuklar içinde sağlıklı atıştırmalıklar.

Masa süslemelerinde renkli çiçek mumları için  mumyakcom a çok teşekkürler.

 

Konsept Fotoğraflarımız için Seher Kunduroglu na çok teşekkürler.

 

Mira’nın tütü takımı için Babycorner a çok teşekkürler.

 

Etkinlikte çocuklar için palyacodunyasindasiniz dan gelen palyaço ablaları çok  ilgiliydi.Yaratıcı oyunlar ile çocuklar çok eğlendi.

Mutfak önlüklerimiz için  birgul_design a çok teşekkürler.Hello Kitty abla kardeş çok seker oldu.

 

 Abla kardeş takım üstlerimiz için happybabies1 e çok teşekkürler.Big Sisters….

LR  ürünlerim için sosyalannemlrekibi ne, ürünlerini severek kullandığım bioderma ya,bebek şampuanı ve güneş kremlerimiz için biobabyturkiye ye çok teşekkürler.

Mavi’nin bayıldığı My Little Pony kostümü için karakterdükkanı na çok teşekkürler.  www.karakterdukkani.com online sipariş verebilirsiniz.

 

Etkinliğin sonunda tüm blogger anneler ve çocukları birarada…

Bu keyifli gün için Tarçın Events e sonsuz teşekkür ediyorum….

Comments

  1. emine kanak says:

    harika birgün olmuş canım sizdeçok güzelsiniz her zaman ki gibi 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir