TOTS&MORE Kehribar kolye ve bileklikleri

Tots And More Organik Bebek Giysileri,Kehribar Kolye ve Bileklikleri

Mira’nın bebekliğinde Tots&More markası ile tanışdım.Anne hassasiyeti ile Serpil hanım’a güvenim sonsuzdu.Kızım bebekken kehribar bileklik ile başladım kullanmaya.Yani Mira bir tots and more bebeği.

Tarçın Events‘in düzenlediği lansmanda, Tots&More ‘un Zekeriyaköy’de bulunan yeni mağazasında 7.yaşını kutladık ve harika  bir haber aldık.Her yıl karının % 10’unu çocuklar yararına çalışan Koruncuk Vakfı @koruncuk ile Hayaller Gerçek Olsa Derneği’ne @hayallergercekolsa2015 bağışlamaya karar verilmiş.Anne hassasiyeti ile yapılan herşeyde sevgi oluyor…

Anne Kız takım kehribar kolyemiz….

Kehribar Taşının ağrı kesici özelliği Bebeklerde diş döneminde hafifletici etkisiyle oldukça popüler olmaya başladı.Ben de kızımda diş çıkarma döneminde çok faydasını gördüm;ama çok dikkat edilmesi gereken bir konu var.Gerçekten sertifikalı mı?

www.totsandmore.com.tr de GLT (Türkiye Gemoloji Laboratuvarı) onaylı ve GLT sertifikalı ürünler 💯 Her bir ürün ayrı ayrı laboratuvarda analize tabi tutulur, rapor yazılır ve gemologlar tarafından imzalanır. Rapora dayalı yasal sertifika ilgili ürünle beraber müşteriye gönderilir.

GLT hakkında bilgi :
Kalkınma Bakanlığı ve IKO kuruluşudur ve değerli-yarı değerli taşlar konusunda sertifika vermeye yetkili kuruluştur.
Sertifika o ürüne özel olmalı, yetkili kurum tarafından verilmeli ve analiz sonucu taşımalıdır.  Bu nedenle piyasada GLT onaylı diyen hiçbir firma/kişiye itibar etmeyiniz. Size gelen ürün, bizzat GLT onay belgesi ile aynen bu fotoğraflarda yer aldığı gibi olmalıdır.

 

Ne olduğunu bilmediğiniz bir ürünü bebeğinize değdirmeyin.Ürün gamında birçok ürün bulunmakla beraber Tots&More; Eylül 2011 tarihinde, ülkemiz anne ve bebeklerini “Geleneksel Baltık Kehribarı Bebek Diş Kolyeleri” ile ilk kez tanıştırmış, ilgili sektörü oluşturmuş ve halihazırda da sektöre öncülük etmektedir.

Tots&More markasının hikayesini Dr. Serpil Poyraz dan dinliyoruz:

Tots&More markasının hikayesi kızım Elif’le başladı.
Hamilelik ve sonrası dönemde bebeğim için en sağlıklı olanı araştırırken “organik bebek giysileri” ile tanıştım. Başlangıçta bir kentli şımarıklığı olarak düşündüğüm organik giysi konusu, işin içine girince benim için kullanılması elzem hale geldi; hele ki bebeğim için. Annelik içgüdüsüyle “küçük bir can”ı korumak, yaşamdaki her şeyin üzerine çıktı…

Totsandmore’um… Çocuk dostuyum… Sosyal sorumluyum..

Siz de kehribar taşının şifa yüklü enerjisini keşfetmek isterseniz online alışveriş yapabilirsiniz.Ayrıca İnstagram hesabından takip ederek indirimlerden yararlanabilirsiniz.Tots and More

www.totsandmore.com.tr

Adres: Zekeriyaköy Koza Çarşı 5. Cad. No: 11-L, 34450 Sarıyer/İstanbul

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir